Ręcznie robiony prezent dla mamy

Dzień Matki już za kilka dni. Nie oznacza to jednak, że już za późno na wykonanie własnoręcznie robionego prezentu!

Coś prostego, ale efektownego

Czasami najprostsze i najmniej skomplikowane rozwiązania są najlepsze. Prezent na dzień matki 2022 może być zatem wykonany pod presją czasu, co nie oznacza, że straci na wyjątkowości i autentyczności. Wręcz przeciwnie, być może okaże się najlepszym podarunkiem, jaki mama kiedykolwiek dostała.

Wspomnień czar

Wszyscy wiemy, jaki ładunek emocjonalny i magię niosą w sobie wspomnienia. Dzień Matki to doskonały czas, by zatrzymać się na chwilę i wrócić myślami do pięknych momentów, które zapisały się w naszej pamięci: od dzieciństwa aż do dziś. Pomoże w tym album ze skompletowanymi zdjęciami, najlepiej ułożonymi chronologicznie. Mama będzie zachwycona i prawdopodobnie wzruszona, a nam jego wykonanie nie zajmie dużo czasu.

Biżuteria i laurka

Dla osób zaznajomionych z tematem wykonanie biżuterii jako prezentu nie powinno stanowić problemu. Ale ci, którzy nie mają jeszcze żadnego doświadczenia z jubilerskimi tematami, nie muszą się obawiać. Czasem kilka naturalnych kamieni i minerałów nawleczonych na ozdobny sznureczek wygląda znacznie lepiej niż drogi komplet ze sklepu. Mama na pewno ucieszy się z bransoletki lub naszyjnika. Można też wykonać oryginalny brelok do kluczy albo ozdobę do włosów,

Laurka jako kartka z życzeniami napisanymi wprost od serca również sprawi ogromną radość. Ładnie ozdobiona kolorowa kartka z narysowanymi własnoręcznie ilustracjami będzie stanowić wspaniały prezent na dzień matki w połączeniu z bukietem kwiatów.

Kosz dobroci i różnorodności

Świetnym wyjściem jest także przygotowanie kosza dobroci na dzień matki, czyli kosza bądź wszelkiego rodzaju pudła wypełnionego wartościowymi produktami. Mogą znaleźć się tam małe upominki, takie jak bransoletka czy kolczyki w połączeniu z np.:

– nasionami kwiatów,

– ekologicznymi produktami żywnościowymi,

– owocami,

– herbatą.

Możliwości jest mnóstwo, a radości jeszcze więcej!